PL | GB | SWE
Amortyzowane fotele morskie ~ Komfort i bezpieczeństwo ~ łagodzenie wstrząsów

Aby zapewnić komfortowe oraz bezpieczne pływanie w najtrudniejszych warunkach morskich, podjęliśmy prace projektowe i w konsekwencji produkcję specjalnych foteli z amortyzowanym siedziskiem. Fotele dedykowane są do montażu na szybkich jednostkach pływających, poruszajacych się z prędkością powyżej 20 węzłów.
Fotele firmy KAJ NAVAL charakteryzują się przede wszystkim dbałością o bezpieczeństwo i wygodę sternika oraz pasażerów. Dla specjalnych, bardzo szybkich jednostek operujących na akwenach o większym zafalowaniu, w indywidualnych wykonaniach, fotele mogą być wyposażone w pasy bezpieczeństwa oraz uchwyt nad oparciem, lub dwa uchwyty po bokach oparcia dla zwiękrzenia bezpieczeństwa podczas ekstremalnego pływania.
Opracowane w wyniku wielu prób i modyfikacji siedzisko jest ergonomiczne, wytrzymałe i wygodne. Tapicerki wykonane są z najwyższej jakości pianek i tkanin z największą starannością i dbałością o komfort i wytrzymałość.

Firma KAJ NAVAL oferuje możliwość wyprodukowania pojedynczych foteli lub serii foteli wykonanych indywidualnie według określonych założeń klienta.


DANE FIRMY:
KAJ NAVAL Kajetan Konopacki
ul. Okrężna 24a
81-822 Sopot
NIP: 585-140-27-41
KONTAKT:
e-mail: info@kajnaval.com
Kontakt w sprawie śrub:
tel. +48 669 700 200
tel. +48 669 700 100
Kontakt w sprawie foteli/zbiorników:
tel. +48 609 335 526